BEZOEK BEGRAAFPLAATS SCHOONSELHOF-ANTWERPEN HOBOKEN

4 juni 2026

Beste lotgenoten & sympathisanten,

Je leest het goed. Bij deze uitstap bezoeken we inderdaad een begraafplaats. Een begraafplaats? Ja, maar niet zo maar een begraafplaats! Een parkbegraafplaats, beschermd als landschap en als monument. Er bevinden zich vele historische grafmonumenten en graven van beroemde personen zoals Paul Van Ostaijen, Ferre Grignard, Lode Craeybeckx, ….

Het is tevens een oase van rust. Onder leiding van en dankzij bekwame stadsgidsen zullen wij heel wat ontdekken.

DAAROM mag je zeker deze uitstap niet missen.

Zoals steeds zullen we vooraf lunchen. Vrijblijvend kan je inschrijven om hieraan deel te nemen. We lunchen, eens wat anders dan gewoonlijk, namelijk in COLMAR , Gérard Le Grellelaan. We komen er samen om 11.30u.

Op het menu van 30.00€ : Hoofdgerecht vlees of vis en een volledig dessertenbuffet. Dranken inbegrepen: 2 soorten water, diverse frisdranken, 3 soorten wijn en 1 soort pils. Alles in buffetvorm. Koffie en andere dranken zijn voor eigen rekening.

Na de lunch rijden we ongeveer 20 minuten tot aan Schoonselhof.

Wie niet luncht wordt verwacht om 13.45u aan Schoonselhof.

De rondleiding start om 14.00u.

Wil jij deze uitstap samen met andere lotgenoten en hun partner/mantelzorger beleven?

Schrijf je in tot en met 21 mei 2026.

 

Doe het via de knop hieronder “INSCHRIJVEN”

 

 

 

 

! Annuleren na dinsdag 2 juni 2026 houdt in dat je reservatie wordt aangerekend. De uitbater rekent de gereserveerde menu’s door aan COPD vzw.

We danken onze sponsors om deze uitstap mee mogelijk te maken.

Belangrijk

Met vermelding van : Je NAAM, TELEFOONNUMMER, AANTAL DEELNEMERS EN VLEES OF VIS KEUZE. 

Als ingeschrevene ontvang je de laatste nuttige info

1 juni 2026

                 Geen infomail ontvangen?                                                   Contacteer info@copdvzw.be                     

Met vriendelijke groeten,
Het COPD vzw-Bestuursteam. Telefoon 0470 84 61 19

Schrijf je hier in

Event inschrijving
Neemt u deel aan de lunch?
Dankbaar voor onze

Partners

Dankzij deze partners kunnen wij onze patiënten begeleiden.

Hulp nodig?

Blijf niet zitten met je vragen en contacteer ons!