Natuurreservaat BOURGOYEN-OSSEMEERSEN in Gent, ook wel Natuurpark Levende Leie genoemd, bevindt zich op slechts drie kilometer van het centrum van Gent. Dit natuurgebied bestaat uit bloemrijke hooilanden en moeraszones. Het is een van de meest vogelrijke gebieden van Vlaanderen. Het ziet er ook elk seizoen helemaal anders uit. Er is ook een bezoekerscentrum waar je terecht kan voor allerlei info alvorens je je wandeling start. Hebben wij die nodig?
We worden begeleid, wandelend op ons tempo, door bekwame natuurgidsen. De wandelpaden maken het gebied toegankelijk voor rolstoelgebruikers.
We komen er samen in het bezoekerscentrum.
Dit samenzijn met lotgenoten in deze natuuromgeving wil je zeker niet missen.
Zoals steeds zullen we vooraf lunchen. Vrijblijvend kan je inschrijven om hieraan deel te nemen. Op het menu: Vol-au-vent of Gentse stoverij voor 25.40€. We komen samen om 11.30u.
Na de lunch rijden we 5 minuutjes naar BOURGOYEN.
Wie niet luncht komt tegen 13.45u naar het Bezoekerscentrum Bourgoyen, waar we ten allerlaatste om 14.00u aanwezig zullen zijn.
Wil jij deze uitstap samen met andere lotgenoten en hun partner/mantelzorger beleven?
Schrijf je in tot en met 20 augustus 2026.
Doe het via de knop hieronder “INSCHRIJVEN”
Als ingeschrevene ontvang je de laatste nuttige info met alle nodige gegevens.
Op 31 augustus 2026
Met vriendelijke groeten
Het COPD vzw-Bestuursorgaan (Telefoon 0470 84 61 19)
Dankzij deze partners kunnen wij onze patiënten begeleiden.